ŠK Bodva Moldava - bežecký oddiel na MMM 2015

Bežci z oddielu ŠK Bodva sa v nedeľu zúčastnili v Košiciach na 92. roč. MMM.Na maratónsku trať vybehli štyria borci s odhodlaním podať maximálne výkony.Tamás Elek dobehol do cieľa v osobnom rekorde 3:13:48 hod. a Róbert Boros si zabehol tohtoročný najlepší čas 3:30:05 hod.Alexander Képes sa trošku trápil a nakoniec bol spokojný aj s časom 3:38:10 hod.Nováčikovskú daň na maratónskej trati zaplatil Julius Vilk,ktorý pre krče musel na 39 km vzdať. V polmaratóne sa na štart z nášho oddielu postavilo päť bežcov a tri bežkyne.Najlepšie si s touto traťou poradil Štefan Danko, keď cieľovou čiarou prebehol v dobrom čase 1:45:19 hod.Ako druhý dobehol Ladislav Mester,ktorý dosiahol čas 1:47:12 hod.a tretí skončil Ladislav Halász s časom 1:48:12 hod.V miernejšom tempe absolvoval polmaratón Ladislav Szilágyi,keď zabehol čas 2:03:20 hod.a patrila mu štvrtá priečka.Na piatom mieste skončil Gabriel Jakab,ktorý aj napriek tomu,že veľmi tento rok netrénoval, zabehol pekný čas 2:22:41 hod.Zo žien sa najlepšie darilo Marike Szakácsovej, ktorá zabehla osobný rekord.V cieli jej časomiera ukázala čas 1:55:38 hod.Druhá v cieli bola Zuzana Janičová,ktorá polmaratón zdolala v čase 2:03:19 hod.Tretia priečka patrila Viktórii Fedákovej za zabehnutý čas 2:05:30 hod.Úžasná atmosféra a neopakovateľné zážitky pri absolvovaní tohto nádherného podujatia sa hlboko vryjú do srdc bežcov ŠK Bodva.Účastníci tohto behu sa musia čo najskôr zregenerovať,lebo už 18.októbra ich čaká 9.súťažné kolo v Nižnom Žipove.